Προσομοίωση εξέτασης στον Απειροστικό Λογισμό 1 (Τμήμα Β)

Αυτή η ανακοίνωση αφορά μόνον το Τμήμα Β του Απειροστικού Λογισμού 1.

Την Κυριακή, 19 Δεκεμβρίου 2021, ώρες 11:00 – 12:00, θα πραγματοποιηθεί προσομοίωση εξέτασης στον Απειροστικό Λογισμό 1 (Τμήμα Β), μέσω της σελίδας του μαθήματος στο Φοιτητολόγιο της Υπατίας. Όσοι ενδιαφέρεστε να συμμετάσχετε, παρακαλώ επιβεβαιώστε άμεσα ότι έχετε πραγματοποιήσει επιτυχώς την ολοκληρωμένη εγγραφή σας στο μάθημα εντός του Φοιτητολογίου της Υπατίας, ακολουθώντας τις οδηγίες που θα βρείτε εδώ. Το ακριβές σημείο της σελίδας του μαθήματος στο Φοιτητολόγιο της Υπατίας, όπου έχει συγκεντρωθεί οτιδήποτε έχει σχέση με την συγκεκριμένη εξέταση, είναι εδώ. Δείτε, επίσης, με προσοχή όλες τις οδηγίες, οι οποίες βρίσκονται στο ίδιο σημείο, σχετικά με την διεξαγωγή της εξέτασης, την δημιουργία αρχείου PDF και το ανέβασμα αρχείου στις φόρμες.

Για οτιδήποτε θέλετε, ρωτήστε με εγκαίρως και σε κάθε περίπτωση πριν την ημέρα διεξαγωγής της εξέτασης.