Διαδικτυακή συνάντηση στον Απειροστικό 1

Την Κυριακή, 05 Δεκεμβρίου 2021, ώρες 15:00 – 16:00, θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή συνάντηση, μέσω της εφαρμογής MS Teams, στην ομάδα του μαθήματος Απειροστικός Λογισμός 1. Ο κωδικός της ομάδας, με τη βοήθεια του οποίου μπορείτε, εφόσον το επιθυμείτε, να συμμετάσχετε στην συνάντηση, είναι διαθέσιμος στην σελίδα του μαθήματος στο Φοιτητολόγιο της Υπατίας. Η συμμετοχή είναι απολύτως προαιρετική.

Διευκρινίζεται ότι η συνάντηση αυτή δεν αποτελεί διάλεξη μαθήματος, δεν συνιστά την με οποιονδήποτε τρόπο διαδικασία διδασκαλίας μαθήματος, δεν απαιτείται η συμμετοχή των φοιτητών σε αυτή, και δεν υφίσταται προτροπή για την συμμετοχή των φοιτητών σε αυτή. Η συνάντηση πραγματοποιείται με μοναδικό σκοπό οι ενδιαφερόμενοι συμμετέχοντες να επιλύσουν απορίες τις οποίες δεν δύνανται, λόγω της μη συμμετοχής τους σε διαλέξεις ή λόγω της χρονικής διάρκειας των διαλέξεων, να υποβάλουν κατά τη διάρκεια των διαλέξεων μαθήματος και τις οποίες δεν αποκλείεται να υποβάλλουν μελλοντικά σε διαλέξεις μαθήματος. Η συνάντηση αποτελεί διάθεση του προσωπικού μου χρόνου, προς τους συμμετέχοντες, κατόπιν προσωπικής μου επιθυμίας να τους βοηθήσω ανιδιοτελώς πέραν και εκτός της ιδιότητας μου ως μέλους ΔΕΠ του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, σεβόμενος απολύτως αυτήν μου την ιδιότητα.