Πληροφορίες για την εξέταση του Απειροστικού 1 στις 13 Σεπτεμβρίου 2022

Σχετικά με την εξέταση του Απειροστικού Λογισμού 1 της Τρίτης, 13 Σεπτεμβρίου 2022, ισχύουν τα ακόλουθα.

1. Οι φοιτητές που ανήκουν στο Τμήμα Διδασκαλίας Α πρέπει υποχρεωτικά να προσέλθουν στις αίθουσες 001, 002 και 010, και μόνον σε αυτές.
  2. Οι φοιτητές που ανήκουν στο Τμήμα Διδασκαλίας Β πρέπει υποχρεωτικά να προσέλθουν στην αίθουσα 012, και εφόσον αυτή γεμίσει, τότε στην αίθουσα 011. Αν γεμίσει και η αίθουσα 011, τότε μπορείτε να προσέλθετε στην αίθουσα 009. Δεν επιτρέπεται να προσέλθετε σε οποιαδήποτε άλλη αίθουσα εκτός από αυτές και με αυτή τη σειρά.
  3. Για τον διαχωρισμό των Τμημάτων Διδασκαλίας, δείτε εδώ.
  4. Τα θέματα της εξέτασης στα δύο Τμήματα Διδασκαλίας είναι διαφορετικά.
  5. Γραπτό που ανήκει σε φοιτητή άλλου Τμήματος Διδασκαλίας από εκείνο στο οποίο παραδόθηκε, θα βαθμολογηθεί με ΜΗΔΕΝ. Καμία απολύτως εξαίρεση δεν θα υπάρξει ως προς αυτό.
  6. Η εξέταση διαρκεί δύο ώρες.

Ειδικά για το Τμήμα Διδασκαλίας Β, ισχύουν επιπλέον και τα ακόλουθα.

1. Κατά τη διάρκεια της εξέτασης, δεν επιτρέπεται η προσωρινή αποχώρηση από την αίθουσα, για παράδειγμα για να πάτε στην τουαλέτα. Εάν πρέπει να αποχωρήσετε από την αίθουσα, για οποιονδήποτε λόγο, τότε οφείλετε να παραδώσετε το γραπτό σας και, στη συνέχεια, δεν έχετε δικαίωμα να συνεχίσετε να συμμετέχετε σε αυτήν την εξέταση.
  2. Δείτε προηγούμενη ανακοίνωση εδώ.